توافقنامه دوره های مجازی

/توافقنامه دوره های مجازی
توافقنامه دوره های مجازی۱۳۹۸/۱/۵ ۲۲:۰۵:۱۰

لطفا با دقت مطالعه کنید

شما با عضویت در سایت دارای حقوق و البته وظایفی خواهید شد که آشنایی با آنها و رعایت مفاد آن ، ما را در خدمت رسانی به شما عزیزان مصمم تر و توانا تر خواهد کرد.

در نهایت احترام و خوش آمد گویی به حضور شما عزیزان ، تمام خدمات آموزشی این مجموعه با بالاترین کیفیت و در استانداردهای جهانی و همراه با احساس مسولیت فراوان به شما ارایه میشود. از سویی برای اینکه بتوانیم به بهترین نحو خدمتگزار باشیم تقاضا داریم موارد زیر را با دقت بخوانید: 

این یک تفاهم نامه بین مدرسه ی اینترنتی دانش و توانش زبانی – که به اختصار جُزوِب نامیده میشود، از یکطرف ، و دانشجویان و زبان آموزان از سوی دیگر میباشد که به اختصار دانشجو نامیده خواهند شد.

 1. ثبت نام و یا واریز هرگونه وجهی از سوی دانشجو به معنی پذیرفتن بی قید و شرط مفاد این توافق نامه میباشد.
 2. مدرسه ی اینترنتی جُزوِب ، ارایه ی بهینه ی خدمات مورد توافق را در طول قرارداد تعهد مینماید.
 3. طول قرارداد از لحظه ی واریز وجه و دریافت اطلاعات ورود به بسته ها از مدت ۷ روز تا ۱۰۰ روز بسته به نوع بسته ها میباشد و در توضیحات هر بسته ارایه شده است.
 4. خدمات مدرسه ی اینترنتی جُزوِب به شکل اینترنتی و web-based میباشد اما در مواردی که مدرسه جُزوِب موظف شده کتاب یا سی دی پستی برای داوطلب ارسال کند ، ارایه نشانی دقیق و دریافت بموقع بسته ی آموزشی و همینطور هزینه ی پستی به عهده ی دانشجو میباشد. از طرفی تاخیر ما در ارسال بسته برای رضابت شما جبران می گردد و به تعداد روزهایی که بسته دیر به دست شما می رسد، به اعتبار اکانت زمانی شما اضافه می شود.
 5. خاضعانه تقاضا مندیم هرگونه شکایت ، پیشنهاد یا انتقاد سازنده ی خود را به نشانی ایمیل  admin[at]jozweb[dot]com ارسال فرمایید.
 1. دانشجو متعهد است از خدمات آموزشی صرفا و اختصاصا خودش استفاده کرده و اطلاعات کاربری خویش را در اختیار شخص یا اشخاص دیگر قرار ندهد. قوانین کپی رایت داخلی و خارجی را رعایت کرده و مطالب تالیفی سایت را جزیی یا کلی تکثیر و توزیع ننماید.
 2. حفاظت از نام کاربری و رمز عبور ، اعلام تغییرات در تلفن و یا آدرس محل سکونت و یا ایمیل برعهده کاربر است ومدرسه ی اینترنتی جُزوِب هیچگونه مسئولیتی درقبال موارد فوق و یا ضرر و زیان ناشی از سوء استفاده و یا ازبین رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمی گیرد .
 3. دانشجو باید در استفاده ی خدمات اینترنتی – با توجه به ویژگیهای اینترنت کشور صبور باشد. رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری سمت دانشجو به عهده ی خودش میباشد. هرچند برخی فایلهای راهنما در سایت برای اطلاع و آموزش شما ارایه میشود.
 4. اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری سمت سایت در سریعترین زمان ممکن و بسته به نوع آنها برطرف میشود ، در اینصورت لطفا صبور باشید. پشتیبانی و رفع اشکال فقط از طریق اعلان اشکال در صفحه ی تماس با ما امکان پذیر است پاسخ به درخواستها بسته به مورد از ۲ ساعت تا دو روز کاری ممکن است طول بکشد. برای موارد اورژانسی ،پشتیبانی تلفنی نیز فقط در ساعات ۱۲ تا ۱۴ شنبه تا چهارشنبه و شماره ۰۹۳۵۱۱۴۱۹۴۶ ، مقدور است. سایر شماره های سازمان بهیچ عنوان موظف به پاسخگویی نیستند.
 1. مدرسه ی اینترنتی جُزوِب ، ارایه ی بهینه ی خدمات مورد توافق را در طول قرارداد تعهد مینماید.
 2. چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات مدرسه ی اینترنتی جُزوِب و به دلایلی که از اراده ی ما خارج باشد -مواردی همچون تغییرات مخرب جوی، سیل، آتش سوزی، زلزله، و…، اشکالات مخابراتی ، هر گونه ممنوعیت داخلی وخارجی، عدم پاسخگویی و یا اجبار بر دریافت مبالغ اضافی توسط شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات اینترنت و هاستینگ، هر گونه تغییرات در قوانین داخلی و خارجی، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، و کلیه شرایطی که از اراده ما خارج باشد و در اینجا ذکر نگردیده است- اعمال تحریم های اقتصادی و … در تداوم ارائه خدمات مدرسه ی اینترنتی خدشه ای وارد گردد و یا باعث قطع موقت و یا دائمی آن گردد، اگر پس از مدت ۳۰ روز این مشکلات برطرف نشد – فقط در مورد بسته های یکجا و دوره های کامل – باقی مانده ی اکانت دانشجو به ایشان قابل پرداخت است.
 3. مشکلات فنی را تنها از طریق اعلان در بخش تماس با ما بررسی و در اولین فرصت رسیدگی خواهیم نمود.
 4. سوالات درسی که در پایین صفحه ی همان درس ذکر شده باشد ابتدا استاد و بعد از آن کارشناسان پاسخ خواهند داد.
 1. قانون کنسلی : پس از خرید و دریافت اطلاعات کاربری و رمز عبور ، بهیچ وجه امکان استرداد وجه و کنسلی وجود ندارد، از طرفی هر گونه اختلالی از سمت سرورهای جُزوِب که امکان استفاده از بسته ها را برای دانشجو نا ممکن بسازد ، در صورت اثبات ، و برطرف نشدن مشکل ، ما را موظف به استرداد وجه به دانشجو مینماید.
  1. در مورد کارتهای تشویقی و هدیه ، اکانت ریالی آین کارتها فقط برای خرید بسته ها و خدمات جزوب مناسب است و در هر صورت و به هر دلیلی که ارایه خدمات قطع بشود ، اکانت ریالی این کارتها مسترد نخواهد گردید.
 2. درصورت درخواست قطع سرویس توسط کاربر و یا قطع سرویس توسط مدرسه ی اینترنتی جُزوِب به علت تخلف از شرایط و ضوابط مندرج در این قرارداد ، مبالغ پرداختی به هیچوجه برگشت داده نخواهد شد.
 3. در مواردی که مجاب و موظف به کنسلی هستیم مبلغ مورد نظر تنها به همان شخص و همان حسابی که پرداخت توسط آنها انجام شده مسترد خواهد شد.

فرم ثبت نام

توجه خیلی مهم:

 • برای دریافت کامل خدمات لازم است این فرم را تکمیل و ارسال نمایید. (زمان تقریبی ۲ دقیقه)
 • بعد از ثبت نام و ارسال فرم ، هر گاه که مایل باشید میتوانید به فرمهای خود دسترسی داشته باشید.
در حال بارگیری

آشنایی با جُزوِب

خدمات آموزشی جُزوِب به معنای "جزوه در وب" از مرداد 1395 آغاز به کار کرد و در این مدت به ترویج و بهینه سازی آموزشهای مجازی یا اینترنتی زبان روی آورده است. قصد و هدف جزوب ارایه ی آموزشهای اینترنتی - غیر حضوری با استانداردهای جهانی است. متاسفانه آنجه در ذهن اغلب مردم عزیزمان و حتی تحصیلکرده ها جا افتاده ، نظرات غیر منطقی و خلاف واقع از این دست آموزشهاست. در یک جمله باید عرض کنیم "وبدرس ها" بسیار پیشرفته ترند از ای بوک و پی دی اف. در این نوع آموزش وبدرسهایی به شما ارایه میشوند که شامل خلاصه درس، فیلم آموزشی، برنامه ی درسی، تعامل و رفع اشکال با استاد و پیگیری و مداومت است. این خدمات را در شیوه های دیگر با این نظم و برنامه نخواهید یافت

کارهای اخیر

دعوت به همکاری

از همه ی همکاران عزیز، مدرسان زبان عمومی و اختصاصی دعوت به همکاری می شود. چنانچه دستی به قلم دارید حتی برای تالیف دست اول چند صفحه از شما دعوت میکنیم. اگر هم اهل تالیف نیستسد، محصولات و خدمات ما را بعد از بررسی و ارزش یابی، به مخاطبین خود معرفی نمایید. برای اینکار لطفا از طریق صفحه ی تماس با ما فرم ارسال نمایید. منتظر شما هستیم