کتابخانه ی مجازی۱۳۹۷/۱۰/۱۴ ۱۹:۳۸:۴۳

منابع آموزشی دیجیتال سورس ها  دستچین شده و قابل دانلود

فیلمهای آموزشی  کتابهای الترونیک غربال شده , فایلهای صوتی با کیفیت  آماده ی دانلود همراه با توضیحات کاربردی و انجمن های بحث و گفتگو

فیلمهای آموزشی ما را در سطوح مختلف در این مجموعه ببینید. فهرست فیلمها مرتبا بروز رسانی میشود و البته برای اعضا تعداد این ویدیو ها خیلی بیشتر خواهد بود:

فایل های صوتی را در سطوح مختلف در این مجموعه بیابید و بشنوید. فهرست فیلمها مرتبا بروز رسانی میشود و البته برای اعضا تعداد این ویدیو ها خیلی بیشتر خواهد بود:

ای بوک ها را در سطوح مختلف در این مجموعه بیابید و بخوانید. فهرست فایلها مرتبا بروز رسانی میشود و البته برای اعضا تعداد این ای بوک ها خیلی بیشتر خواهد بود:

شغل من دندانپزشکی است و در خارج از تهران کار تمام وقت دارم. باکیفیت ترین دوره ی تلفیقی شامل کلاسهای مجازی، آنلاین، اسکایپی، و چند جلسه حضوری با استاد غفاریان، ظرف ۳ ماه به سطح مورد نظر خود رسیدم و در آزمون نیز در همان بار نخست موفق شدم.

دکتر مصطفی حقیقی زاده, دندانپزشک

برای یک وکیل پر مشغله مثل من ، امکان حضور در کلاس به شکل ثابت و مرسوم وجود ندارد. و بهترین انتخاب را وقتی انجام دادم که از دوره های آزمون آیلتس در جُزوِب استفاده کردم و از پیشرفت خودم خیلی راضی هستم برنامه ی درسی مطالعه و تمرین و منابع دستچین شده ، برگ برنده این مجموعه است.

یاسمن زمانی, وکیل پایه یک

یک برنامه ی فشرده سه ماهه به همراه یک دوره ی کوتاه جمع بندی ، مر به بالاترین سطح آمادگی برای آزمون آیلتس رساند. من برای تمام ساعتهای هر روزم و برای تمام مدت برنامه ی درسی و منابع مفید داشتم. تمرین و رفع اشکال نیز برای من خیلی مفید واقع شد.

امیر رضا علی زاده, دانشجو

گلچینی از مطالب منتخب و مفید

  • منتخبی از ویدیو های آموزشی دست اول و انحصاری ساخته شده و توضیح داده شده توسط استادان جُزوب

  • گلچینی از فایلهای صوتی مناسب و مفید در همه ی سطوح که توسط استادان ما طراحی و ارایه شده

  • منتخبی از بهترین کتابهای الکترونیک مرتبط با موضوعات مختلف زبانی که توسط استادان ما حاشیه نگاری یا توضیح داده شده

آشنایی با جُزوِب

خدمات آموزشی جُزوِب به معنای "جزوه در وب" از مرداد 1395 آغاز به کار کرد و در این مدت به ترویج و بهینه سازی آموزشهای مجازی یا اینترنتی زبان روی آورده است. قصد و هدف جزوب ارایه ی آموزشهای اینترنتی - غیر حضوری با استانداردهای جهانی است. متاسفانه آنجه در ذهن اغلب مردم عزیزمان و حتی تحصیلکرده ها جا افتاده ، نظرات غیر منطقی و خلاف واقع از این دست آموزشهاست. در یک جمله باید عرض کنیم "وبدرس ها" بسیار پیشرفته ترند از ای بوک و پی دی اف. در این نوع آموزش وبدرسهایی به شما ارایه میشوند که شامل خلاصه درس، فیلم آموزشی، برنامه ی درسی، تعامل و رفع اشکال با استاد و پیگیری و مداومت است. این خدمات را در شیوه های دیگر با این نظم و برنامه نخواهید یافت

کارهای اخیر

دعوت به همکاری

از همه ی همکاران عزیز، مدرسان زبان عمومی و اختصاصی دعوت به همکاری می شود. چنانچه دستی به قلم دارید حتی برای تالیف دست اول چند صفحه از شما دعوت میکنیم. اگر هم اهل تالیف نیستسد، محصولات و خدمات ما را بعد از بررسی و ارزش یابی، به مخاطبین خود معرفی نمایید. برای اینکار لطفا از طریق صفحه ی تماس با ما فرم ارسال نمایید. منتظر شما هستیم