ورود همکاران

/ورود همکاران
ورود همکاران۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۱:۲۰:۴۲

ورود همکاران

[uap-login-form]

ثبت نام همکاران جدید

[uap-register]

دعوت به همکاری در فروش محصولات آموزشی

قابل توجه علاقه مندان به همکاری در بخش نمایندگی فروش:

۱- دانشجویان ، استادان، مدیران موسسه های آموزشی، و کتابفروشی های سراسر کشور

۲- بی نیاز از سرمایه ی اولیه ، و با صرف کمی وقت محصولات آموزشی “وبدرس های تخصصی زبان” را به مخاطبان بالقوه معرفی نمایید و کسب درآمد کنید.

۳- لینک / بنر / کد QR انحصاری خود را دریافت کنید و مراحل فروش تا تسویه را بصورت آنلاین پیگیری و نظارت کنید.

۴- در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی ، فرم روبرو را پر کنید و ارسال کنید، یکی از کارشناسان ما با شما تماس خواهد گرفت.

روش کار

ضمن عرض خوش آمد به همکاران عزیز، توجه شما را به موارد مهم زیر جلب میکنیم:

۱- این همکاری برای معرفی و فروش محصولات آموزشی زبان تخصصی مجموعه ی وبسایتهای خانه ی آیلتس و تافل ایران با مدیریت استاد بهروز غفاریان و بطور خاص وبسایت جُزوِب صورت میگیرد و از این پس با عنوان آکادمی اینترنتی ذکر می شود.

۲- کلیه ی محصولات و خدمات این مجموعه تابع مقررات کشور و بر حسب مورد دارای مجوز میباشد.

۳- محصولات این مجموعه اغلب بصورت وب درس و در بستر اینترنت است و آموزشها،خلاصه درسها، آزمونها، و مطالب مالتی مدیا در فضای وب به داوطلبان ارایه میشود. گاهی موارد هم مطالب بصورت لینک دانلود در اختیار متقاضیان قرار میگیرد.

۴- سیستم فروش و بازاریابی محصولات به شکل مستقیم و تک لایه است و همکاران فروش بصورت مستقیم و بدون واسطه و در یک سطح فقط با مدیریت مجموعه همکاری خواهند کرد و از هرگونه همکاری چند لایه و یا هرمی معذوریم. در عین حال مسولیت هرگونه توافق احتمالی همکاران فروش با اشخاص ثالث صرفا بعهده ی خود ایشان میباشد.

۵- تمامی فعالیتهای همکاران فروش بصورت مستند و لحظه ای ذر صفحه ی کاربری ایشان ثبت میشود و قابل رویت است.

۶- در تعامل با وبسایت آکادمی مانند هر مجموعه ی اینترنتی دیگر در داخل کشور لطفا صبور باشید و موارد و مشکلات احتمالی را فقط از طریق صفحه ی تماس با ما و یا تلفن ۰۹۳۵۱۱۴۱۹۴۶ و در ساعات اداری پیگیری نمایید.

۷- برای آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات عضویت و دانشجویی اینجا را ملاحظه کنید.

۸- ملاک فروش محصولات قیمت ریالی آنهاست مطابق آنچه که در صفحه ی فروشگاه سایت درج شده و مبلغی که در آنموقع به بانک واصل شده است. آکادمی در ارایه تخفیفها و سایر آفر های تشویقی به هر شکلی که صلاح بداند و به تنهایی مختار است.

۹- برای شروع و دریافت صفحه ی کاربری اختصاصی خود، لازم است فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید.

لطفا پیشنهاد های خود را با ما در میان بگذارید.

در فرم عضویت بالای این صفحه ثبت نام کنید. و همیشه نیز از همین صفحه و از فرم ورود همکاران ، به ناحیه ی اختصاصی خود وارد شوید.

خیلی مهم :لازم است ایمیل فعال و معتبر ارایه کنید چون تمامی مکاتبات ما و شما از طریق همان ایمیل خواهد بود.

 • بلافاصله بعد از ثبت نام در بار اول – و بعد از ورود در بارهای بعدی به صفحه ی اختصاصی خود وارد میشوید.
 • تمامی اطلاعات مربوط به عملیات فروش توسط شما ، بطور اتوماتیک و لحظه ای در اینجا ثبت می شود.
 • خیلی مهم : لازم است تمامی فعالیت های بازاریابی / معرفی/ فروش با لینک اختصاصی خودتان انجام شود:
 • برای دریافت لینک اختصاصی خودتان ، در صفحه ی فروش ، منوی Marketing > لینک اختصاصی شما را کلیک کنید.
  • لینک اختصاصی شما با نام و نشانی اختصاصی شما در اینجا موجود است ، آنرا کپی کرده و در تمام معرفی ها همین آدرس را ارایه کنید. مراجعه کنندگان ، خریداران، و مشتریان شما با نام خود شما بطور دایمی ثبت خواهند شد.
  • در ضمن می توانید از کد QR اختصاصی خود کپی بگیرید و در تبلیغات خود استفاده کنید.
 • هر خریدی که مشترکین شما انجام دهند بصورت دایمی ، جزو فروش شما محسوب می شود.
 • پورسانت پایه در حال حاضر ۲۰ % از فروش است و تا ۳۰% قابل افزایش است.
 • به صفحه ی کاربری فروش خود بروید، در منوی profile > نحوه ی پرداخت ،شماره ی کارت بانکی یا حساب خود را ثبت کنید
  • لازم است این حساب حتما به نام خود شما باشد.
  • تسویه حساب با شما به شکل هفتگی  در روزهای سه شنبه انجام میشود مشروط بر اینکه باقی مانده ی حساب شما در زمان تسویه حد اقل ۱۰۰۰ تومان باشد.
 • به شکلهای مختلفی می توانید در فروش / معرفی محصولات آموزشی لینگوآ وب همکاری کنید:
  • لینک اختصاصی خود را برای همه ی افراد بالقوه ارسال کنید – پورسانت تمامی خرید های آنان برای همیشه به حساب شما منظور خواهد شد.
  • کد QR اختصاصی خود را به شکل بروشور، کارت ، پوستر و امثال آن در محل کار خود / محل مناسب و در معرض دید عموم قرار دهید. هر خریدی با این کد انجام شود و برای همیشه جزو فروش شما محسوب میگردد.
  • بنر انحصاری خود را از صفحه ی کاربری خود دریافت کرده و در وبسایت ، کانال های اجتماعی ، و … قرار دهید. هر خریدی با این کد ، به حساب شما منظور میشود.

اگرکتابفروشی / آموزشگاه دارید ، میتوانید تعداد ی از محصولات را با تخفیف ویژه از ما خریداری کرده و با قیمت عادی به مخاطبان خود ارایه کنید.

آشنایی با جُزوِب

خدمات آموزشی جُزوِب به معنای "جزوه در وب" از مرداد 1395 آغاز به کار کرد و در این مدت به ترویج و بهینه سازی آموزشهای مجازی یا اینترنتی زبان روی آورده است. قصد و هدف جزوب ارایه ی آموزشهای اینترنتی - غیر حضوری با استانداردهای جهانی است. متاسفانه آنجه در ذهن اغلب مردم عزیزمان و حتی تحصیلکرده ها جا افتاده ، نظرات غیر منطقی و خلاف واقع از این دست آموزشهاست. در یک جمله باید عرض کنیم "وبدرس ها" بسیار پیشرفته ترند از ای بوک و پی دی اف. در این نوع آموزش وبدرسهایی به شما ارایه میشوند که شامل خلاصه درس، فیلم آموزشی، برنامه ی درسی، تعامل و رفع اشکال با استاد و پیگیری و مداومت است. این خدمات را در شیوه های دیگر با این نظم و برنامه نخواهید یافت

کارهای اخیر

دعوت به همکاری

از همه ی همکاران عزیز، مدرسان زبان عمومی و اختصاصی دعوت به همکاری می شود. چنانچه دستی به قلم دارید حتی برای تالیف دست اول چند صفحه از شما دعوت میکنیم. اگر هم اهل تالیف نیستسد، محصولات و خدمات ما را بعد از بررسی و ارزش یابی، به مخاطبین خود معرفی نمایید. برای اینکار لطفا از طریق صفحه ی تماس با ما فرم ارسال نمایید. منتظر شما هستیم